Відкриття полювання Тернопільська область 2020

 

Відкриття полювання Тернопільська область 2020

 

Українське товариство мисливців і рибалок

Тернопільська обласна організація

Тернопільська райорганізація

НАКАЗ № 1

25 травня 2020 р.      м. Тернопіль

 

Про проведення полювання у мисливський сезон 2020-2021рр. на території мисливських угідь Тернопільської РО УТМР

НАКАЗУЮ:

  1. Встановити такі строки полювання на території мисливських угідь Тернопільської райорганізації УТМР за виключенням відтворювальних ділянок, територій природно-заповідного фонду де полювання заборонено відповідно до положення про них.

1.1.      На норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, крохалів, нерозня, черні червонодзьобої, каменярки, казарок білощокої та червоноволої), лиску, куликів (крім кулика сороки, баранця великого, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, пору чайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морською, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців), голубів (крім голуба-синяка), гусок (крім гуски малої (білолобої малої)) на території водно-болотних угідь – з 16 години 08 серпня 2020 року до 27 грудня 2020 року включно.

 

Па перепілку та голубів в польових мисливських угіддях з 15 серпня до 25 жовтня 2020р., групі мисливців не більше 5-ти чоловік в присутності власників паспортизованих мисливських собак лягавих порід або спанієлів під керівництвом єгерської служби райорганізації.

 

На фазана вирощеного на фермах і випущеного в мисливські угіддя (під постріл) з 01 жовтня до 27 грудня 2020 року групі мисливців не більше 5 чоловік в присутності власників паспортизованих мисливських собак лягавих порід або спанієлів і обов’язковій присутності єгерської служби райорганізації, за разовими відстрільними картками.

 

1.2.      На хутрових звірів в польових угіддях й лісових урочищах користувача угідь, виділених для полювання з норними та гончими собаками з 08 листопада 2020 р. по 10 січня 2021 року включно.

 

1.3.      На лисицю та хижих звірів бригадам мисливців в присутності перської служби райорганізації УТМР з 07 по 28 лютого 2021р. включно.

 

  1. Встановити, що:

 

2.1.      Днями полювання є :

–           на пернатих – субота, неділя повний світловий день, середа з 16 години, з 11 листопада полювання по середах заборонено;

–           на перепілку та голубів субота, неділя повний світловий день, середа з 16

години:

–           на фазана, усі дні тижня – повний світловий день:

– на хутрових звірів: 8,15,22,29 листопада 2020р.; 06,13,20,27 грудня 2020р.; 03,10 січня 2021р.;

–           на лисицю та хижих звірів – 07,14,21,28 лютого 2021 р.

2.2.      Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць; норма відстрілу лисиці та хижих тварин не лімітується:

2.3.      Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не

повинна перевищувати:

– норців великих – 2 шт;

– гусок – 3 шт;

– перепела – 15 шт.

– качок-5 шт.;

– куликів – 10 шт.;

– лисок – 6 шт.;

– голубів – 10 шт.;

 

Норма добування фазанів не лімітується.

 

Інші ліміти

 

2.4. Полювання на хутрового звіра та пернату дичину проводити за відстрільними картками, що видаються користувачем мисливських угідь, з вказанням у них дати та місця полювання, у межах встановленої пропускної спроможності мисливських угідь

 

2.5.      Добування вовка, лисиць, бродячих собак, котів, сірих ворон дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної карточки на хутрового звіра.

 

2.6.      Полювання на хутрових звірів в лісових мисливських урочищах «Ігровиця», «В. Івачів», «Козівка», «В. Бірки» дозволити тільки власникам паспортизованих норових та гончих порід мисливських собак, за разовими відстрільними картками з вказанням даного лісового урочища та дати полювання.

 

2.7.      Запис у контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання про добування пернатої дичини або хутрового звіра мисливець робить сам.

 

  1. Посадовим особам користувача мисливських угідь:

 

3.1.      Допускати до полювання лише тих мисливців, які мають необхідні документи на право полювання передбачені статтею 14 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”.

 

3.2.      Перед початком полювання забезпечити реєстрацію мисливців і проведення інструктажів з правил техніки безпеки при поводженні зі зброєю при здійсненні полювання.

 

3.3.      Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб та проведення працівниками держпродспоживслужби ветеринарно-санітарної експертизи дичини, призначеної для використання в харчових цілях. Сезон полювання починати після підтвердження начальника управління Держпродспоживслужби в Тернопільському районі згідно з Законом України “ Про ветеринарну медицину”.

 

3.4.      Забезпечити дотримання порядку видачі й повернення відстрільннх карток

 

3.5 Забезпечити охорону державного мисливського фонду від браконьєрства та

здійснювати контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, техніки безпеки норм добування та санітарно-ветеринарних вимог.

 

3.6 У всьому що не передбачено даним наказом керуватись Законом України “Про мисливське господарство та полювання” (зі змінами та доповненнями) та іншими нормативними актами.

3.7 Даний наказ довести до відома громадськості та всіх зацікавлених державних органів.

 

Відкриття полювання Тернопільська область 2020

 

Голова ради Тернопільської РО УТМР – Г.С. Каліновський

 

Погоджено:

Начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства – О.П. Яремко